Надвірна отримала від Польщі гуманітарну допомогу для подолання наслідків стихії. ФОТО

На сьогодні в комунальних службах є проблеми з обладнанням, яке б допомогло оперативно ліквідовувати наслідки стихій.
На сьогодні в комунальних службах є проблеми з обладнанням, яке б допомогло оперативно ліквідовувати наслідки стихій.

Комунальним службам Надвірної від партнерського міста Пруднік, що у Польщі, передали генератори, мотопомпи та водяні рукави.

Про це пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Надвірнянську міську раду.

За попередньою інформацією, у місті внаслідок негоди затопило понад 20 вулиць, 250 будинків та міський парк. Досі залишаються зруйновані 3 пішохідні містки через річку Стримба, затоплені І-й та ІІ-й підйоми водозабору КП “Надвірнаводоканал”.

На сьогодні в комунальних службах є проблеми з обладнанням, яке б допомогло оперативно ліквідовувати наслідки стихій. В рамках угоди про співпрацю між нашими містами міська рада м. Пруднік нещодавно прийняла рішення про надання гуманітарної допомоги комунальним службам міста у вигляді 2 генераторів, 3 мотопомп та 6 водяних рукавів, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Змило все, а дали 50 тисяч: на Прикарпатті виник скандал через розподіл допомоги після повені

Як зазначив в.о.міського голови Надвірної Тарас Пекарський, вже за 20 років співробітництва вдалось налагодити між містами партнерські відносини, які дають результати.

Кожен рік ми відчуваємо підтримку та допомогу від наших міст-побратимів, а це оздоровлення та реабілітація учасників Революції Гідності та бійців АТО, табори відпочинку для українських дітей, щорічна благодійна допомога Надвірнянському будинку дитини, надвірнянським медикам, рятувальникам, БФ «Карітас-Надвірна», реалізація спільних проєктів, – розповів Тарас Пекарський.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм