Подаруй техніку, якою не користуєшся: франківців запрошують долучитися до акції “Назустріч дітям”

Традиційно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, як день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

У зв’язку з цим в Івано-Франківську влаштували акцію, щоб завдяки силі фейсбуку знайти комп’ютерну техніку для діток, у яких немає змоги її придбати, пише Ратуша з посиланням на фейсбук-сторінку міського голови Руслана Марцінківа.

Сьогодні – День спільних дій в інтересах дітей. Гарний привід, щоб об’єднатися і зробити гарну справу. Тому наша Служба дітей ІФ влаштувала акцію, до якої я закликаю долучитися! – зазначив очільник міста.

Акція називається “Назустріч дітям!”. Її суть у тому, щоб завдяки силі фейсбуку знайти комп’ютерну техніку для діток, у яких немає змоги її придбати. Це – дітки-сироти, діти, що позбавлені батьківського піклування, чи такі що опинилися у складних життєвих обставинах.

ДО ТЕМИ: У Франківську започаткували доброчинну акцію «Святий Миколай дарує книги»

За його словами, зараз майже усі змушені вчитися дистанційно. Але є діти, які не можуть приєднатися до навчального процесу, бо просто не мають технічної можливості.

Тож якщо ви маєте робочу комп’ютерну техніку, яку уже не використовуєте, а також якщо ви небайдужі до долі цих дітей – приносьте її у Службу дітей (вул. М.Грушевського, 21, 8 поверх, 815 кабінет). Спитайте у своїх друзів знайомих, можливо, хтось із них має?

Детальніше про акцію можна дізнатися за телефонами:
55-20-85; 0503379497.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм