Фото: Олег Дзем'юк

Повінь зруйнувала дорогу до водоспаду Гук на Прикарпатті

Одна із головних природних і туристичних принад Татарова та й всієї Яремчанщини нині "поза зоною доступності".
Одна із головних природних і туристичних принад Татарова та й всієї Яремчанщини нині "поза зоною доступності".

Карпатський національний природний парк просить туристів утриматись від мандрівок за маршрутом “Урочище Женець – водоспад Гук”, бо через поводок ця дорога зруйнована, а ділянка – в аварійному стані.

Величезна вода фактично зруйнувала дорогу до водоспаду, позбавивши туристів можливості відвідати природну перлину, повідомляє сільський голова Татарова Олег Дзем’юк.

“Окрім дороги, повністю зруйновано три дерев’яні мости, на сувенірному ринку недорахувалися двох кіосків з крамом… І найважливіше, що місцеві жителі та мешканці відпочинкових садиб фактично відрізані від світу”, – каже війт.

За його словами, вирішення цього питання потребує комплексного державного підходу.

“Ми подали відповідне клопотання та надіємося на державне сприяння із вирішення питання доступності до водоспаду Гук”, – коментує Дзем’юк.

ДОВІДКА ВІД РАТУШІ: Женецький Гук — водоспад в Українських Карпатах, на потоці Женець, між масивами хребтів Явірника і Хом’яка-Синяка, біля сіл Микуличин і Татарів. Розташований на відстані приблизно 5 км від траси, 9 км від станції Татарів і 10 км від станції Микуличин, на території Карпатського національного природного парку.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм