Побачити Яремче за 15 хвилин: зимові світлини казкового парку мініатюр

Зимовий відпочинок в Карпатах стає доброю традицією серед українців. Проте окрім гірськолижних розваг, гарячих чанів і смачнющої місцевої їжі є багато цікавинок, про які забувають. Мова йде про місцеві пам’ятки.

Так, ведучі Нового каналу, блогери Макс Узол та Оля Манько показали, як побачити Яремче за 15 хвилин. Точніше, це буде знайомство з “демо-версією” знаменитого міста та його околиць, пише Ратуша з посиланням на РБК.

Звісно ж, місто краще дивитися в “повній версії”, але перед тим можна надихнутися у парку-музеї “Карпати в мініатюрі”.

ДО ТЕМИ: Віртуальні подорожі Прикарпаттям: куди відправитися онлайн, якщо засумували за мандрами

Якщо у вас немає багато часу, то в цьому місці можна за 15 хвилин подивитися на Яремче та його околиці. Тут є всі основні пам’ятки краю: реалістичні віадуки з Ворохти, тунелі, залізнична станція Татарів, міст над водоспадом Пробій, – розповів Макс Узол.

Вхід до музею для дорослих коштує всього 30 гривень, а для дітей – 20.

Територія невелика, але я “залип” надовго. Моделі ду-у-уже реалістичні. Ідеально відтворені всі елементи декору, всі дерев’яшечки, хрести на храмах. У міні-дворах, біля міні-будинків, є міні-візки, діжки, насипана кукурудза. Можна було навіть заощадити на дроні та познімати тут все з телефону, – зізнається ведучий. – Ще цей парк-музей можна назвати своєрідною туристичною мапою, куди приходиш, обираєш об’єкти, які тобі подобаються, а потім їдеш і дивишся їх у натуральну величину.

А ще на виході з “Карпат у мініатюрі” можна попити та набрати з собою джерельно-чистої мінеральної води.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм