Площа у квадратики, велопробіг і запрошена зірка: як святкуватимуть День Незалежності у Франківську

Про те, як цьогоріч відбуватиметься святкування розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
Про те, як цьогоріч відбуватиметься святкування розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

В Івано-Франківську вже готуються до Дня Незалежності України.

Про те, як цьогоріч відбуватиметься святкування розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в ефірі радіо “Західний полюс”, пише Ратуша.

Ми не знаємо, яка буде цього року епідеміологічна ситуація на 24 серпня, але готуємо заходи. Можливо не таку велику кількість, як минулого року. Для прикладу, буде велопробіг, ярмарок, концерт, але площу ми розмалюємо у квадратики, щоб люди не стояли поруч, а дотримувалися соціальної відстані. Плануємо також ходу у вишиванках, – розповів очільник міста.

Також, зазначив Марцінків, будуть програми в палаці Потоцьких, перегляд українського кіно, вистави. Запросили навіть Христину Соловій, яка має виступити на концерті.

ДО ТЕМИ: Фотоквест, вікторини, концерт: як франківчани відзначатимуть 163 річницю з Дня народження Івана Франка

Крім того, планується ряд відкриттів: педіатричного відділення на вулиці Сорохтея, дитячий спортивний майданчик в селі Микитинці, два центри надання адміністративних послуг в місті, оновлений садок “Бджілка”, парк в Черніїві.

Більш детальна інформація буде наступного тижня, вже знатимемо в якій ми зоні і які діятимуть обмеження. Але все плануємо, – додав мер.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм