«Платформи громад» Івано-Франківська представила кандидата в мери та першого номера до міськради. ФОТО

В Івано-Франківську відбулася пресконференція міської партійної організації політичної партії ВО «Платформа громад».

В ході конференції представили кандидата на голову Івано-Франківської ОТГ. Ним став директор Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Василь Стефанишин, пише Ратуша.

Каже, що хоче змінити наше місто на краще і знає, як це зробити.

Чому “Платформа громад”? Тому що це надзвичайно професійні люди і вони не підведуть. На посаду міського голови Франківська йду з тим, щоб змінити місто. Пройшовши деякі етапи у житті і досягнувши певних успіхів, я знаю, як це зробити. Вважаю, що місто можна змінити на краще, але якщо ставити пріоритетні питання на перший план, а другорядні – на другий, – говорить Стефанишин.

ДО ТЕМИ: Став відомий четвертий претендент на посаду мера Івано-Франківська

Претендент на міського голову Івано-Франківська від “Платформи громад” вважає, що в пріоритеті має бути будівництво мостів, садків, питання освіти.

Бруківка, звичайно, потрібна, але перш за все будемо робити те, що потрібно, а потім те, що буде робити місто красивішим. В пріоритеті – мости і освіта. Є таке питання як садки, є електронні черги, батьки хвилюються, не знають, як записатися. Треба будувати садки і через декілька років ця проблема зникне, – підсумовує Стефанишин.

Список кандидатів у депутати до міської ради очолив Ігор Пасічняк. Переконує, що до Івано-Франківської міської ради веде команду професіоналів.

В нашій команді є представники освіти, культури, охорони здоров’я, успішні підприємці, талановита молодь, лідери місцевого студентського самоврядування з наших вузів. Наша команда — це зріз суспільства, нашого міста, який охоплює всі сфери життя. Впевнений, що ми будемо ефективними депутатами, каже Пасічняк.

За словами очільника партії Олега Гончарука, «Платформа громад» іде на вибори, щоб перемагати.

Для нашої партії актуальний вислів «один за всіх і всі за одного». Ми не дивимося на рейтинги й на скептицизм опонентів. Переконаний, що «Платформа громад» – взірець для усіх партій. Ми нашу команду покажемо: і на виборах 25 жовтня 2020 року, і на виборах у 2025 році, – наголосив Гончарук.

На конференції “Платформа громад” також представила кандидатів на міських голів Галича (Іван Білик), Долини (Руслана Гаврилків) та Бурштина (Андрій Савчак).

Підсумовуючи Олег Гончарук зауважив, що саме “Платформа громад” надає можливість людям випробувати себе у виборчій кампанії.

Кандидати від нашої молодої партії проявили сміливість і не пішли за розкрученими брендами, а вирішили власним досвідом та успіхом показати, що вони достойні бути депутатами.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм