“В Україні роботи непочатий край”: Петро Белз про родину, бізнес на Прикарпатті та майбутні проєкти. ФОТО/ВІДЕО

Відомий підприємець, засновник та головний акціонер компанії “Wexler Group”, власник аеродрому “Underhill”, індустріального парку та парку тварин на Прикарпатті, Петро Белз розповів про те, як створив свій бізнес.

Інтерв’ю з підприємцем оприлюднили у мережі Інтернет, пише Ратуша.

Сам чоловік зростав та навчався в Івано-Франківську. Розповідає, у дитинстві на літні канікули мама завжди відправляла його до бабусі у село Підгір’я – так і виникла ідея зробити щось корисне та цікаве саме у цьому місці:

Мама мене постійно віддавала до бабусі у село. До цієї локації у мене привилась любов, не рівно дихаю до неї, як то кажуть. Хочеться щось там зробити, змінити, щоб було цікаво.

Петро Белз каже, що ідея створити парк тварин на Прикарпатті виникла 5-6 років тому у його брата, Тараса Белзи:

Парк історичного періоду – це більше ідея мого брата, яку я підтримав. Хотіли зробити локацію про яку б знала не тільки Івано-Франківська область, але й Україна. Та навіть у Польщі про нього знають після фестивалю, який проводили. Туди приїжджали люди, гуляли, їли в ресторанах, знайомились.

Придбати індустріальний парк – теж не було ідеєю Белзи:

До мене підійшов хлопець, сказав, що є план, хтось хоче купити локацію під торгівельно-розважальний комплекс. Нам треба це купити, продати, у нас залишиться 15 га землі, на якому збудуємо будинки. Від нас потрібно було зробити оформлення документів, профінансувати. Історія проста: купили, завтра продали, заробили якихось грошей.

У підсумку локацію придбали, а ті, хто повинен був збудувати торгівельно-розважальний центр – відмовились.

Ми залишились з цим заводом, він розвалюється. Не знали що робити і почали вкладати у нього гроші, а то ж шалені суми. Ти вже не зупинишся. І по сьогоднішній день це робимо. Але вже здається, що ми переходимо ту межу, – ділиться Петро Белз.

Збудувати аеродром “Underhill” у селі Підгір’я було спонтанним рішенням підприємця:

Деякі речі в моєму житті відбувались незаплановано і дуже спонтанно. У мене є товариші-пілоти у Києві. Я почав з ними спілкуватися, цікаві хлопці. І вони питають мене звідки я, кажу, що із Заходу, а вони: “Та у вас там навіть немає куди полетіти. Є якийсь аеродром кривий-косий”. І мене так заїло!

Петро Белз запевняє, не всі його проєкти і задуми приносять великі фінанси. Однак, є речі важливіші за гроші.

У мене немає бачення і мети заробити сьогодні і відсвяткувати перемогу. Мені чомусь хочеться думати що буде завтра чи через якийсь час. Деякі рішення приймаються так, що вони фінансово може і не так оправдані, але екосередовище та комфорт, який дається тобі в результаті спілкування, він приносить певні свої плоди, – каже підприємець. – Скільки разів вже говорив собі, що стоп, ніяких проєктів більше. У мене і з дружиною з цього приводу завжди скандали. В Україні непочатий край роботи. Приїжджаєш з іноземцем, дивляться і кажуть, що треба працювати і працювати!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм