Перші в цьому році: у франківському пологовому народилися трійнята. ФОТО

6 квітня в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі народилися перші в цьому році трійнята – один хлопчик та двоє дівчаток.

Малюки з’явились на світ на 36-му тижні: одна дівчинка із вагою 1800 грам, її братик – 2030 грамів, сестричка – 2350 грамів, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу установи.

Щасливі батьки вже дали імена своїм первісткам: Артем, Вікторія і Соломія.

У своїй оселі ми облаштували для них окрему кімнату, куди придбали все необхідне, – зазначила мама Тетяна.

ДО ТЕМИ: За березень у Франківську народилося майже 160 немовлят

Жінка про трійнят довідалась на восьмому тижні:

Сама вагітність проходила добре, лікарі мали застереження і попереджали, що доведеться багато лежати на підтримці, але обійшлось без цього. Важко було лиш останні тижні.

До операції лікарі готувались ретельно. Коли є кесарів розтин, то на одну дитину повинна бути одна бригада. Цих трійняток приймали завкафедрою акушерства та гінекології, професор Оксана Макарчук; акушер – гінеколог Наталія Романюк; заввідділенням інтенсивної терапії новонароджених, неонатолог Ольга Садова; заввідділенням першого дитячого відділення Оксана Бойко та анестезіолог Роман Савич.

Операція пройшла успішно, без ускладнень, жінка вже на другу добу відвідувала діток, які перші дні знаходились під спостереженням у дитячій реанімації. Малюки там постійно плакали, але як тільки приходила мама, то вони відразу припиняли. Оскільки всі результати були задовільні, то їх перевели у палату до мами, і вони біля неї такі тихі стали, як котики: коли б лікарі і медсестрички не зайшли, дітки сплять, доглянуті і нагодовані.

Це перша трійня цього року. Загалом з 2018 року народилося 6 трієнь і 281 двійнят.

ДО ТЕМИ: За минулий рік на Прикарпатті народилося майже 12 тисяч малюків 

Ольга Михайлівна Садова згадує, як у перший день її приходу на посаду заввідділення народилось дві трійні і три двійні:

Тоді у нас були задіяні всі бригади. Ми тоді за добу разом з батьками пережили всю гаму емоцій, можливих при пологах.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм