Перша ліга. “Прикарпаття” програє “Гірнику-Спорт” і залишається на дні турнірки. ВІДЕО

У спробі перервати серію невдач Ігор Жабченко звернувся до молоді, виставивши в старті одночасно Юрія Козиренка, Єгора Твердохліба та Іллю Чередніченка. Зате Артур Мурза залишився на лавці, як і досвідчений завершувач атак Сергій Герасимець, який в більшості матчів осені був беззастережно основним виконавцем “Гірника-Спорту”.

У “Прикарпаття” несподіваною можна назвати відсутність на полі з перших хвилин Назарія Воробчака, але все ж вибір Руслана Мостового на користь насичення центру поля теж можна зрозуміти, суперник сильний саме в цій зоні, з чим наставник івано-франківців вирішив боротися за рахунок кількості виконавців, а не їх якості. Також була у господарів одна вагома втрата, навіть у заявці не виявилося Ярослава Конкольняка, пише Ратуша з посиланням на ua-football.

Втім, в першій половині господарям довелося більше атакувати, ніж захищатися, адже вже в дебюті Юрій Батюшин реалізував пенальті та гості повели в рахунку. Вдавалося це “Прикарпаттю”, прямо скажемо, важко.

Ну а коли рахунок став 0:2 (Батюшин скинув на Твердохліба і той розстріляв “дев’ятку”), в продовження безпрограшної серії іванофранківців в очних матчах вірилося вже слабо. Якби ще забив Кузьмін буквально відразу ж після другого гола. Але удар Романа взяла на себе стійка.

Логічно, що випустити Воробчака Руслан Мостовий вирішив ще до перерви, адже тренер “Прикарпаття” розумів чим загрожує зволікання – треба було терміново міняти ігрову модель на більш атакуючу. Уже в першому таймі була зроблена господарями ще одна заміна, спрямована на освіження центру поля – Кохман замінив Дербаха.

У дебюті другого тайму арбітр Клим Заброда вирішив бути послідовним у своїх рішеннях і призначив пенальті вже в ворота “Гірника-Спорту” за гру рукою захисника після подачі кутового. Роман Барчук ще до його виконання встиг заробити жовту за розмови, але свою роботу виконав грамотно – м’яч і воротар по різних кутах.

Після перерви боротьби і жовтих карток було більше, ніж небезпечних моментів і голів. Але рахунок більше не змінювався.

“Прикарпаття” залишилося на 14-му місці, “Гірник-Спорт” закріпився на четвертій позиції.