Перша ліга: «Прикарпаття» драматично поступається у Харкові

Третя поспіль поразка відкинула франківців на 13-е місце.

У п’ятницю, 24 липня, івано-франківське “Прикарпаття” провело свій черговий поєдинок у чемпіонаті.

Суперником Команди рідного краю у 26-му турі Першої ліги став “Металіст 1925”. Гра відбулася у Харкові на одній з найкращих футбольних арен України – ОСК “Металіст”.

Поєдинок довірили судити досвідченому арбітру ФІФА, 43-річний киянину Євгену Арановському. До того ж, це був перший в історії поєдинок за участі “Прикарпаття”, на якому використовувалась система відеодопомоги арбітрам VAR.

І втретє поспіль виїзний матч за участі іванофранківців в прямому ефірі показала група телеканалів “Футбол”.

У попередніх двох іграх на ТБ підопічні Володимира Ковалюка точно не розчарували глядачів, здобувши вольову нічию з “Оболонню Броварем” (3:3), а минулого тижня у меншості ледь не відібрали турнірні очки у лідера, якби не арбітр Іван Бондар, котрий “побачив” пенальті на останніх хвилинах скандального матчу з “Інгульцем” (0:1).

Цього разу на полі також точилася запекла боротьба, іванофранківці навіть повели в рахунку, завдяки голу Романа Кузьмина. Але потім Пастух сфолив у карному майданчику і пенальті реалізував Ямполь.

У другому таймі господарі ще двічі розписались у воротах Остапа Вульчина, перервавши триматчеву серію поразок. А Прикарпаття знову залишилось без перемоги, показавши при цьому доволі змістовну гру. Третя поспіль поразка відкинула франківців на 13-е місце.