Перша ліга: арбітр і VAR не завадили Прикарпаттю заробити перше очко в сезоні

Аж три червоні картки у “жовто-зеленому дербі”! Найкращий арбітр в Україні 2019 року Віктор Копієвський не без допомоги VAR видалив двох гравців “Прикарпаття” – Француза і Дербаха, а у “Полісся” був вилучений Бринько.

А все-таки, у меншості на 37-й хвилині Роман Барчук вдало зіграв на добиванні і відкрив рахунок – 0:1.

По перерві вже у рівних складах на 56-ій хвилині Понедєльнік у господарів відквитав один м’яч, а згодом іванофранківці залишились вдев’ятьох. Однак при грі 10 на 9 Команда рідного краю навіть мала кілька нагод вийти вперед.

ДО ТЕМИ: Матч “Прикарпаття” — “Колос”: скільки коштуватимуть квитки і де купити

Досить нервовий матч, який у підсумку і не визначив переможця – 1:1. Нічия у Києві дозволила підопічним Руслана Мостового набрати перший бал і піднятися на передостаннє місце чемпіонату.

У середу, 30 вересня, “Прикарпаття” нарешті зіграє вдома з глядачами — в 1/16 фіналу Кубка України з прем’єрліговим “Колосом”.