Перша заступниця міністра охорони здоров’я інспектує прикарпатські лікарні. ФОТО

Перша заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Садов’як вже відвідала Городенківську районну лікарню, Коломийську інфекційну лікарню та лікарню у Тлумачі, де лікують пацієнтів із COVID-19.

Сьогодні Ірина Садов’як та голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів побували в Івано-Франківській обласній клінічній інфекційній лікарні, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Саме ця лікарня почала приймати пацієнтів із гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Ми аналізуємо ситуацію та розуміємо, що пацієнти із COVID-19 у більшості випадків потребують кисневої підтримки, тому зараз маємо збільшити кількість ліжкомісць, які будуть підведені до кисню, – зазначила Ірина Садов’як.

ДО ТЕМИ: Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА шукає директора на час карантину 

Також міністерство охорони здоров’я України наразі працює над тим, щоб з наступного року забезпечити фінансування інфекційних та психіатричних лікарень як соціально значущих.

Крім того, з 1 вересня збільшать розмір заробітної плати для лікарів та медперсоналу.

Набула чинності постанова Кабінету міністрів України, яка дозволить Національній службі охорони здоров’я цьогоріч дофінансовувати заклади, які недоотримали фінансування у порівнянні минулим роком,- повідомила заступниця міністра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За добу на Прикарпатті зафіксували 168 випадків зараження COVID-19

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм