Переможець “Голосу країни-11” Сергій Лазановський отримав нагороду від влади Франківська. ФОТО

Сьогодні під час засідання виконкому Івано-Франківської міської ради привітали та нагородили переможця «Голосу країни – 11» Сергія Лазановського, родом з Прикарпаття.

Нагороду Сергієві вручив особисто міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

Учасники засідання жартома попросили на честь нагородження заспівати їм, проте хлопець відповів, що співати зараз йому буде вже важко, бо нещодавно був концерт, але подякував всім за підтримку, яка “на тій сцені відчувалася і кожен голос був важливий”.

Я тішуся і гордий тим, що мені вдалося за 11 сезонів “Голосу країни” привезти в Івано-Франківськ перемогу і про Франківськ та область нашу почули, – зазначив Лазановський.

Нагадаємо, хлопець із найдушевнішим голосом з села Попельники Івано-Франківської області Сергій Лазановський став переможцем вокального шоу “Голос країни”. Співак поділився з читачами Ратуші враженнями від пройденого шляху на проєкті та плани на майбутнє. Ще на сліпих прослуховуваннях Надія Дорофеєва пообіцяла, якщо Сергій обере її, як свого зіркового тренера, то співачка обов‘язково приїде у його село і познайомиться з сім‘єю. Співачка виконала свою обіцянку.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм