Перекрили через одного боржника: на одній з вулиць Франківська три дні не було газу

В Івано-Франківську мешканцям будинку на вулиці Південний Бульвар, 42 на три дні перекрили газ через боржника.

Про це на фейсбук-сторінці повідомила одна з мешканок Ірина Дружук, пише Ратуша.

За її словами, працівники «Івано-Франківськгазу» вже навіть не приховують, що це – метод боротьби з боржником за транспортування палива і через це вони просто самоправно морозять десятки людей в квартирах під час опалювального сезону.

Третій день на Південному Бульварі, 42 – ХОЛОДОМОР. Якщо Руслан Марцінків хворий, то що роблять його 10 заступників, аби «життя у місті було комфортним»? Чи містом керує придурок з облгазу? Вони собі дозволяють через одного боржника перекрити газ для всього під’їзду під виглядом інвентаризації,
– написала жінка.

Своєю чергою, міський голова одразу відреагував на повідомлення і зазначив, що поговорить з газовиками. Пізніше додав, що “ця банда нажаль не є в комунальній власності і ми ці роботи не погоджуємо”.

ДО ТЕМИ: Абоненти «Івано-Франківськгаз збут» отримають майже 3 гривні знижки на газ

Проте згодом все ж вдалося вирішити проблему. Жінка опублікувала повідомлення, що їм відкрили вентиль і дали газ:

Друзі, дякую за підтримку. Найперше, телерадіокомпанії з Суспільне Карпати, які не пройшли повз свавілля і робили сюжет. Відчула справжню солідарність з колегами. Дякую меру Руслан Марцінків за дзвінки, які може теж посприяли вирішенню ситуацію і поліції, яка не відмовила «пояснити» облгазу про незаконні відключення. Всі ці зусилля врятували від холодриги кілька десятків людей. Надалі пропоную владі запровадити в Івано-Франківську мораторій на подібні «інвентаризації» облгазу посеред зими, а мільйонні штрафи за дії посадовців, які загрожують здоров’ю людей і порушують їхні права, скеровувати до міського бюджету. І ще – збільшити їх в період епідемії коронавірусу, щоб не виглядало з одного боку «мийте руки в теплій воді», а з іншого -«а фіг вам теплу воду, бо в нас інвентаризація і ніхто нам тут не указ».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм