Партія «Платформа громад» на стороні братнього білоруського народу

Платформа громад: Наші серця з тими – хто не злякався, з тими – хто рішуче захищає свій вибір, права та свободу.

Партія «Платформа громад» на стороні братнього білоруського народу, інформує Типовий Франківськ з посиланням на сторінку “Платформи громад”.

“Тоталітарна диктатура Лукашенка обрала приречений на поразку шлях кривавої розправи з власним народом у його прагненні до чесних виборів. Принесені жертви і пролита кров лише укріпили віру братнього білоруського народу у свої сили, незламність духу та правоту у боротьбі за свої права та свободи. Українці добре знають, що таке тоталітарна влада й імперський агресор сусід”, – зазначили у “Платформі”

Єднання і братерство можливе виключно в умовах, коли Білорусь буде вільною від диктатури, у сім’ї рівноправних європейських держав.

ДО ТЕМИ: Відомий забудовник йде в політику з партією ексголови Івано-Франківської ОДА

“Будь-яка диктатура як в Білорусії, так і в Україні означатиме, що ми стали васалами путінської Росії. Тому всі ми маємо пам’ятати, що боротьба за власні права та незалежність, це боротьба за нашу свободу. Вимагаємо від влади Лукашенко припинити збройне силове протистояння, кровопролиття і почати суспільний діалог з власним народом. Сьогодні наші серця з тими – хто не злякався, з тими – хто рішуче захищає свій вибір, права та свободу”, – наголосили в Платформі громад.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм