Партія «За майбутнє» на Всеукраїнському з’їзді ухвалила рішення брати участь у місцевих виборах. ФОТО

У Києві на Співочому відбувся Всеукраїнський з’їзд політичної партії “За майбутнє”. На ньому були присутні представники усіх регіонів України. Під час заходу відбулося представлення команд обласних організацій та кандидатів на посади голів різних рівнів. Крім того, ухвалено рішення про участь у місцевих виборах 2020.

Навіщо в Україні ще одна політична партія? Бо всі втомилися чекати змін. Дістало, – так пояснив рішення об’єднуватися у політичну силу лідер партії «За майбутнє» Ігор Палиця, – Дістав непрофесіоналізм урядів та політиків, через яких занепадає економіка, населення скорочується, а люди виїжджають за кордон.

«За майбутнє» об’єднала фахівців, які мають досвід і розуміють шляхи вирішення проблем. Ми втратили найсильніші кадри, які в нас були, які поїхали працювати на інших людей, на інші країни – створювати ВВП скрізь, тільки не в Україні. Ми знаємо, як їх повернути, – і ми зробимо це обов’язково, – зазначив очільник партії «За Майбутнє» Ігор Палиця.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті партії «За майбутнє» та «Зелений тризуб» замінили своїх представників в чотирьох ТВК

Також перед присутніми Тарас Батенко, співголова депутатської групи «За Майбутнє» у Верховній Раді, Борис Тодуров, кардіохірург, заслужений лікар України, народні депутати партії «За майбутнє», Олег Скрипка, співак і культурний діяч та Олександр Шевченко, засновник ТК «Буковель», депутат ВР 7-го та 8-го скликань.

Важливо розуміти, що країні сьогодні потрібні не нові чи старі обличчя, а потрібні успішні обличчя. Наша політична сила складається саме з них. З людей, які досягли високих результатів у різних сферах і готові цей досвід використовувати не задля власного збагачення чи грабунку держави, а задля розвитку і заможного життя кожного громадянина України. Впевнений, що команда «За майбутнє» зуміє збудувати щасливу, незалежну, заможну, соборну Україну, – сказав Олександр Шевченко.

Під час з’зду відбулася презентація програмних засад партії «За майбутнє». Головна теза, з якою партія йде на вибори, – це економічний прагматизм.

Ми повинні стати конкурентоспроможними у світі. Наша партія після перемоги буде захищати кожного українця, який у цій країні хоче займатися бізнесом – починаючи від малого підприємця. Ми йдемо на місцеві вибори і виграємо, будемо представлені по всій території України.

І ми починаємо з вами готуватися до Верховної Ради. Основна проблема України – це пусті бюджети. Їх треба наповнювати. Але не за рахунок збільшення податків, а за рахунок створення нових робочих місць, справедливої конкуренції і розвитку усіх галузей економіки, – зазначив очільник партії.

Підтримали таку позицію і делегати з’їзду з Івано-Франківщини.

Віримо в цю політичну силу і будемо йти на місцеві вибори саме від неї. Готові до передвиборчих перегонів і сподіваємося взяти більшість у міській раді, – сказав депутат Івано-Франківської міської ради, представник команди «За майбутнє» Володимир Олійник.

ДО ТЕМИ: Команда «За Майбутнє» відвідала Галицький район. ФОТО

Партія декларує професійність у владі. Як центральній, так і в місцевій. Адже станом на сьогодні маємо не найкращу ситуацію в економіці, з нашим бюджетом. І тому дуже важливо довірити такі речі тим, хто справді зможе нас витягнути з кризи, фахівцям, яким це під силу, – додав депутат міської ради, представник команди «За майбутнє» Мстислав Тарас.

Впевнений в тому, що спільними зусиллями нам вдасться сформувати заможне майбутнє для нашої країни і нашого рідного Івано-Франківська, – зазначив депутат міської ради, представник команди «За майбутнє» Віталій Мерінов.

До слова, партія «За Майбутнє» створена у травні 2020 року, до її складу ввійшли 24 народні депутати-мажоритарники. За них загалом проголосувало чотири мільйони українців — 15% виборців.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм