Парад епох, давні танці і файна музика: як у Франківську проходив фестиваль «Межа». ФОТО

10-11 жовтня в Івано-Франківську пройшов унікальний фестиваль-переберія міських культур «Межа».

Основною локацією стане територія Палацу Потоцьких, де відбулося більшість музичних виступів, пише Ратуша.

Зокрема, гостями фестивалю стануть гурти ROCK-H, Luiku, Burbon folk-band, Рок-вар’яте Кораллі, Joryj Kloc, Protonics, Пирятин (18+), Kings & Beggars, Пиріг і Батіг, Lemko Bluegrass Band, Torban, ЯгОди.

Була на фестивалі й театральна складова. Так, на поціновувачів мистецтва франківські театрали показали виставу «Фелікс Австрія».

На малій сцені, що була розташована між скверами Міцкевича і Руської трійці, гостей фестивалю дивуватли “живими скульптурами” та несподіваними перевтіленнями. Ансамбль KINGS & BEGGARS показав старовинні танці. Тут же проходили лекції від Тараса Прохаська, Ростислава Шпука і Тараса Зеня.

У круглому наметі на території Палацу Потоцьких відбувалися майстеркласи для дітей та дорослих, проходили зустрічі з письменницями Дарою Корній, Тамарою Горіха Зерня та Лорою Підгірною.

Наймасштабнішим дійством став «Парад епох» – хода у ретро-костюмах. Колона учасників у ретро-костюмах пройшла від Палацу Потоцьких за маршрутом вул. Шпитальна – вул. Грушевського – “Стометрівка” – вул. Мазепи – пл. Шептицького – Бастіон. А вже на площі Бастіону відбудеться флешмоб ознакування мурів Станіславова “Світло на межі”.

До слова, фестиваль мав свого символічного героя «Пинтю Хороброго». Це ватажок загону опришків, який з’являвся у найнесподіваніші моменти.

Вхід на всі заходи фестивалю був вільним.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм