Чергова спроба захоплення Центрального ринку провалилася: бандит Бура з ганьбою «накивав п’ятами». ВІДЕО

Надвечір вони увірвалися на територію Центрального ринку.

Вчора, 24 червня, кримінальний елемент Ігор Халаменда, відомий в бандитських колах на прізвисько Бура, у супроводі кількох десяток тітушок спробував вкотре захопити Центральний ринок Івано-Франківська.

Надвечір вони увірвалися на територію Центрального ринку. Команда молодиків спортивної статури під керівництвом Бури намагалася встановити контроль над адміністративними і торговими приміщеннями ринку. 

Все це супроводжувалося погрозами та нецензурною лайкою у бік діючої законної адміністрації ринку ТОВ «Марксмен Компані».

Керівництво ТОВ «Марксмен Компані» одразу викликало поліцію. Втім, правоохоронцям довелося не тільки задокументувати злочинні дії Халаменди, а й стати заручниками його неадекватних дій.

Він діяв неадекватно та відмовлявся покидати на вимогу поліції торгові приміщення. І лише о 3-й годині ранку ситуація отримала розв’язку: Ігор Халаменда у супроводі правоохоронців покинув території ринку.

Зауважимо, що ТОВ «Марксмен Компані» є легальним оператором ринку, про що отриманий експлуатаційний дозвіл в Держпродспоживслужбі.

Товариство легально перебуває на території ринку на підставі договору оренди з ТОВ «Торговий Сервіс».

Наразі триває корпоративний спір, відкрите кримінальне провадження.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм