Отримувало фіктивні послуги: на Прикарпатті лісгосп не сплатив понад 1 млн грн податків

Під час перевірки одного з лісових господарств Івано-Франківщини податківці виявили факт ухилення від сплати податків на суму понад 1 мільйон гривень.

Податківці виявили факти отримання підприємством фіктивних послуг, у такий спосіб господарство намагалося занизити сплату податків. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, пише Ратуша.

Господарство начебто отримало послуги з лісозаготівлі від 5 підприємців на загальну суму 955 тисяч гривень – однак, як з’ясувалося під час перевірки, лише на папері – підтвердити реальність наданих послуг на підприємстві так і не змогли. Також податківцями встановлено розбіжність даних, що містяться в звітності, з даними бухгалтерського обліку на 237,8 тисяч гривень. Як наслідок – собівартість реалізованої продукції підприємство завищило на 1,19 мільйона гривень, та, відповідно, занизило сплату податку на прибуток на 214,7 тисяч гривень,- йдеться в повідомленні.

ДО ТЕМИ: Відомо, які франківські підприємства є найбільшими боржниками зі сплати податків

Як зазначається, відбулося й заниження частини доходу, що відраховується до державного бюджету, на загальну суму 775, 2 тисяч гривень.

Також, “завдяки” фіктивній співпраці з ФОПами, підприємство занизило нарахування та сплату з ПДВ майже на 36 тисяч гривень. За виявлені порушення податкового законодавства лісгоспу доведеться сплатити до бюджету держави 1,27 мільйона гривень податкових зобов’язань та штрафних санкцій,- повідомили у пресслужбі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм