З Прикарпаття на військову службу відправили 200 призовників

З початку осіннього призову до Збройних Сил України та інших військових формувань з Івано-Франківського обласного військового комісаріату відправили 208 призовників, що становить 50% від планового завдання.

Про це повідомила пресслужба Івано-Франківського обласного військового комісаріату, пише Ратуша.

Всім призовникам провели безкоштовне тестування на виявлення COVID-19. Забір крові для IFA-тестів проводились за день до відправки у районах, а у разі виявлення позитивних результатів – проводиться ще й ПЛР-тест.

Нагадаємо, що осінній призов на військову строкову службу розпочався першого жовтня і триватиме до кінця грудня 2020 року.

ДО ТЕМИ: У Франківську на Покрови встановлять пам’ятний знак загиблим героям АТО/ООС

З Прикарпаття на строкову військову службу відправлять 415 призовників. Термін проходження військової строкової служби для осіб з вищою освітою – один рік, для осіб без вищої освіти – півтора року.

Військовослужбовці строкової служби до участі в операції Об’єднаних сил (ООС) на сході країни не залучаються. Призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, забов’язані прибути до призовної дільниці у строк, зазначаний у повістці, – йдеться в повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм