Остання сесія Івано-Франківської облради 7-го скликання в обличчях. ФОТО

У п’ятницю, 6 листопада депутати Івано-Франківської обласної ради цієї каденції востаннє зібрались на сесію, яка стала для них 38 в цьому скликанні.

Очільник обласної ради Олександр Сич підсумував результати роботи за останні п’ять років та побажав депутатам наступного скликання продовжити злагоджену роботу ради.

Ми свою роботу побудували так, що кожен депутат протягом каденції міг подати свої пропозиції. Звичайно, не всі питання були вирішені на 100%, але кожен депутат мав можливість на своєму окрузі вирішити проблеми шляхом подання пропозицій до бюджетних рішень, які розглядались в раді,- наголосив Олександр Сич

За словами очільника ради, незалежно від приналежності до будь-якої фракції чи ставлення до керівництва, вони завжди з розумінням ставились один до одного та проявляли корпоративну солідарність.

“Дякую всім за нашу добру спільну працю, за всі наші успіхи та досягнення, а вони були! Наше скликання, якщо не було найкращим, то може покункурувати з першим скликанням облради, а все тому, що ми проявили консолідований конструктив. Світ творять небайдужі. Залишаймося саме такими. Слава Україні!” – акцентував Олександр Сич.

Також не обійшлося і без традиційного нагородження і “святкової” фотосесії.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм