Осередок для захисників: на Донеччині звели унікальну гуцульську церкву. ВІДЕО

На Донеччині в селі Карлівка церква св. Анни слала духовним осередком для українських захисників. Збудували її за гуцульськими технологіями – без жодного цвяха.

Між собою бійці називають її домівкою. Там вони можуть читати книгу, переглядати фільм, молитись та просто чекати на прийом до стоматолога, пише Ратуша з посиланням на ТРК РАІ.

Це справжня гуцульська церква, яку побудували справжні гуцули. З Верховини привезли дві фури смереки і без жодного цвяха за старовинними технологіями відбудували цю церкву, – розповів керівник волонтерського проєкту “Тризуб Дентал” Ігор Ященко.

За його словами, ідея виникла спонтанно. З самого початку планували зробити маленьку капличку, де бійці могли б очікувати своєї черги до стоматолога.

ДО ТЕМИ: Церкву 1796 року на Надвірнянщині показали з висоти пташиного польоту. ВІДЕО

Проте коли їм намалювали іконостас, зрозуміли, що по розмірах він не вміститься в капличку, тому прийшлося малювати інший проєкт, в результаті чого вийшла церква. Побудували її коштами меценатів і на кожному брусі є табличка з іменем людини, яка підтримала її будівництво.

Більше дивіть у сюжеті:

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм