Освіта у Франківську: основні завдання на 2021-2025 роки

Сьогодні, 28 січня, під час сесії Івано-Франківської міської ради винесли на розгляд програму «Освіта Івано-Франківської міської територіальної громади. 2021-2025 роки». Наразі ця програма включає 22 проєкти.

Основна мета програми – реалізація національно-патріотичного виховання дітей і формування свідомого громадянини, зазначив директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук, пише Ратуша.

За його словами, в плані дошкільної освіти основне завдання на наступні роки – розширити і вдосконалити мережі, забезпечити місцями 100% дітей, які стоять на обліку. Минулого року цей показник становив 97%, тоді як ще декілька років тому – лише 75%.

Щодо загальної середньої освіти, основне завдання – надання якісних освітніх послуг через різноманітні програми та перехід на електронні формати. Попри те, що в умовах пандемії місто добре справилося з навчанням в онлайн режимі, цей напрямок хочемо розвити надалі, як от, наприклад, запровадження електронної реєстрації у школах, – зазначив Максимчук.

Також зауважив, що в Івано-Франківську дуже хороші показники стосовно позашкільної освіти, яка вважається однією з кращих в Україні. Зокрема, станом на сьогодні є 13 закладів позашкільної освіти, які охоплюють 13 200 дітей.

“За” проголосували 40 депутатів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм