У Франківську автор “Теплих іграшок” презентував дебютний роман. ФОТО

Письменник та автор “Теплих іграшок” Богдан Савлюк випустив свій дебютний роман – “Орден Місяця”.

Презентація книги відбулась сьогодні в Івано-Франківському драмтеатрі, пише Ратуша.

“Орден Місяця” – це захопливий пригодницький роман з історичним бекґдаундом, над яким письменник працював 7 місяців.

Половина книги – 100%-і факти. Це робота з історією, але як художня книга вона має в собі трохи уяви, фантазії, догадок. Роман сучасний, є й ретроспектива в історію. На декількох розділах ми повертаємось у минуле, але фактично все – сучасність, – розповідає письменник.

ДО ТЕМИ: Франківський письменник Юрій Андрухович презентував свій черговий роман. ВІДЕО

В книзі розповідається про вчителя історії Марка Шептицького, який натрапляє на слід таємничого ордену Місяця, заснованого Богданом Хмельницьким. Лицарі ордену століттями оберігають величні скарби, серед яких, найбільш цінною реліквією є Щоденник Ісуса Христа, відомий в наукових колах, як “Джерело Q”. На орден полюють “погані хлопці”. Ризикуючи життям, головний герой разом з відомою художницею Софією Довбуш проходять складний шлях загадок, аби розкрити таємницю ордену Місяця й попередити лицарів про смертельну небезпеку.

В одному з розділів розпочинаються пригоди, екшн, трилер, любовні історії. Головних героїв чекає багато пригод, що буде в кінці – людина зможе сама прочитати, – каже Богдан Савлюк.

До слова, письменник також створив фігурки головних героїв свого роману.

Це головний герой – Марко Шептицький. Одягнений він в улюблену футболку, а в його руках – символічна книжка Григорія Сковороди, з якою він подорожує, – розповідає автор.

ДО ТЕМИ: У франківського письменника вийшла нова книга. ФОТО

Для написання книги Богдан Савлюк багато мандрував:

Починав з Франківська, мандрував до Києва, Обухів, Халеп’я, Соботів, Львів, Хотин і останнє місто я поки не розголошую. Книгою можна помандрувати, це не тільки історія.

За словами автора, з відгуків людей, які вже прочитали роман, він зрозумів, що книга їм сподобалась:

Є фідбек. Історія людей зацікавила і це приємно. Була ідея і я десь зумів її реалізувати в книзі.

Однією з тих, хто вже прочитав “Орден Місяця” була Софія Бенза. Дівчина прочитала книгу ще два тижні тому, однак досі знаходиться під враженням.

Я прочитала книгу за 9 годин – з першого моменту, як взяла її до рук. З Богданом ми знайомі не перший рік. Хотілось прочитати, осообливо коли ти знаєш цю людину. Сюжет динамічний. З кожного розділу береш щось нове, співставляє факти, знайомі образи. Воно захоплюється настільки, що ти не можеш відірватись. Враження тримають досі, хочу прочитати її вдруге, – ділиться враженнями Софія.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм