Онлайн, офлайн чи по змінах: у якому форматі навчатимуться франківські школярі цього року. ВІДЕО

Департамент освіти розглядає варіанти онлайн навчання чи телевізійної школи.
Департамент освіти розглядає варіанти онлайн навчання чи телевізійної школи.

Досі невідомо яким буде формат уроків цього року з 1 вересня: онлайн, офлайн чи по змінах.

Департамент освіти розглядає варіанти онлайн навчання чи телевізійної школи, як це було на початку карантину.

Проте єдиної платформи для дистанційного навчання, яка б об’єднувала уроки та контрольні тести для всіх учнів України і методичні напрацювання для вчителів так і немає.

Проте, єдиної платформи для дистанційного навчання, яка б об’єднувала уроки та контрольні тести для всіх учнів України і методичні напрацювання для вчителів так і немає.

Чітких вказівок від урядовців, як працювати в нових, карантинних умовах наразі немає. Тож аби не залишити дітей без знань готуємося до усіх можливих варіантів, – зазначив директор департаменту освіти Ігор Максимчук.

Відзначають, що найкращий варіант – розпочати навчальний рік у загальному режимі із дотриманням усіх необхідних обмежень.

Таку практику вже пройшли на дошкільній освіті. Проте із школярами ситуація дещо складніша.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: “Діти мають ходити до школи”: у МОН розробляють комбіновану форму навчання

Це і провітрювання приміщень, забезпечення антисептичними засобами, безконтактні термометри і постійне вимірювання температури дітям. Це і певне обмеження в спілкування між ними. Хоча це забезпечити надзвичайно важко. Напевно буде поєднання дистанційного навчання з очною формою. Можливий такий варіант, що учні початкової школи будуть навчатися, а учні старшої школи будуть більше дистанційно. Напевно не буде єдиного рецепта, – відмітив Ігор Максимчук.

Цього року заклади загальної та середньої освіти міста мають прийняти 32,5 тисячі учнів. З них 3,5 тисячі – першокласники.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Руслан Марцінків: Дистанційне навчання не замінить “живого” навчання у школі

Формат отримання знань на відстані в українських реаліях отримав шквал критики – як від батьків, так і від педагогів.

освітнє питання

Онлайн, офлайн чи по змінах? До початку навчального року залишилося півтора місяці, а яким буде цьогоріч формат уроків від 1 вересня – досі невідомо. Чітких вказівок від урядовців, як працювати в нових, карантинних умовах – каже головний освітянин міста – наразі немає. Тож аби не залишити дітей без знань готуються до усіх можливих варіантівДепартамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Опубліковано Канал 402 Вівторок, 14 липня 2020 р.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм