Олешанська ОТГ придбала новий асфальтоукладач за 1 мільйон гривень

За словами голови громади, автопарк комунального підприємства й надалі поповнюватиметься новою спецтехнікою
За словами голови громади, автопарк комунального підприємства й надалі поповнюватиметься новою спецтехнікою

У Олешанську об’єднану територіальну громаду придбали новий асфальтоукладач італійського виробництва за 1 мільйон гривень.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Завдяки спецтехніці в ОТГ вже здійснили 15 кілометрів ямкового ремонту.

«Ми купили його за кошти інфраструктурної субвенції. Ширина охоплення асфальтоукладача становить 1,5 метри. Окрім асфальту, агрегат може дрібні стелити сипучі матеріали до 5 сантиметрів», – розповів голова громади Богдан Двояк.

Задля здійснення ремонту доріг упродовж останніх років автопарк місцевого комунального підприємства вдалось суттєво оснастити. В основному техніку закуповували за кошти інфраструктурної субвенції та субвенції соціально-економічного розвитку.

 «За 2,5 млн гривень ми купили грейдер, а за 800 тис. грн придбали екскаватор. Також вдалось закупити десятитонний каток, роторну косарку та бітумізатор. Відтепер фактично ми самостійно здійснюємо ремонт доріг у нашій громаді”, – зазначив Богдан Двояк.

За словами голови громади, автопарк комунального підприємства й надалі поповнюватиметься новою спецтехнікою. Ще необхідно купити трактор, сміттєвоз та великогабаритний вантажний автомобіль.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм