Олександр Шевченко: «Івано – Франківська команда «За майбутнє» – це професіонали, які відстоюють інтереси громади»

Команда «За майбутнє» в Івано-Франківську та на Прикарпатті йде на вибори для того, щоб допомагати людям.

Про це заявив перший номер команди в списку до обласної ради Олександр Шевченко на презентації кандидатів від команди «За майбутнє» до Івано-Франківської міської ради.

Нам не треба кричати, що ми кращі за інших, ми точно не гірші. Але ми точно є допомогою не нам самим, чи владі міста, а іванофранківцям та прикарпатцям. Ми спроможні їм допомогти. Для цього потрібно зовсім небагато – добра воля людей. Коли нам нададуть переважну більшість, то ми будемо гідною альтернативою чинній владі, – наголосив Олександр Шевченко.

ДО ТЕМИ: Команда “ЗА МАЙБУТНЄ” Яремчанщини йде на вибори, щоб взяти на себе відповідальність за завтрашній день і життя Карпатського регіону

За словами політика, Івано-Франківськ – неймовірне, чудове місто, але немає межі досконалості.

Ми повинні думати кожен день, як вдосконалити місто. Не для себе, а для людей. Ми не повинні думати про вічний політикум чи вічне знаходження в політиці. Ми повинні думати виключно про те, щоб бути в тих політичних командах і об’єднаннях, де головна мета – служіння громаді. Бо жодна партія, якщо у ній немає відповідальних людей нічого, не коштує, – переконаний Олександр Шевченко.

Олександр Шевченко впевнений, що досвід та можливості команди «За майбутнє» щодо інвестицій і відновлення інфраструктури всім відомі. Тож, якщо люди хочуть отримати не просто політичного опонента, а креативну і професійну команду – то вони зроблять правильний вибір.

Давайте будемо тією політичною силою, яка не дає корисні пропозиції чинній владі в Івано-Франківську. Нічого страшного в тому немає, що вони впровадять наші ідеї. Не треба з цього робити проблему. Ми повинні генерувати ідеї. Наша основна мета, щоб Івано-Франківськ ставав кращим, – підкреслив Олександр Шевченко.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм