Олександр Шевченко: Українські Карпати мають усі шанси стати одним із провідних світових центрів зимових видів спорту

У ці дні в ТК “Буковель” проходить Чемпіонат України зі сноубордингу. Змагання відбувалися у відкритому форматі, відтак поборотися за першість в серце українських Карпат з’їхалися не лише українські сноубордисти, а й спортсмени із різних куточків світу.

Буковель не припиняє пропонувати як спортсменам, так і відпочивальникам чимало цікавих заходів, адже наш туристичний комплекс розвивається в ногу з європейськими курортами. Ми постійно покращуємо інфраструктуру, яка дозволяє проводити спортивні змагання навіть олімпійського рівня, – розповідає речниця ТК «Буковель» Віталія Васильчук.

ДО ТЕМИ: За сприяння Олександра Шевченка старшокласники з Отинії взяли участь у проєкті «Пізнаємо історію разом». ФОТО

За словами п’ятнадцятиразової чемпіонки України з цього виду спорту Аннамарі Данчі, участь та перемога на Чемпіонаті України зі сноубордингу – це відмінне тренування перед Чемпіонатом Європи та світовими змаганнями, які уже в березні відбудуться у Словенії.

Цьогоріч нам дуже пощастило і з погодою, і з трасою, все було дуже добре. Для мене особисто це дуже гарне тренування перед кубком Європи, на який ми поїдемо на початку лютого, а вже в березні нас чекають світові змагання, – розповідає переможниця Чемпіонату зі сноубордингу.

Переможцем змагань серед чоловіків став верховинець Михайло Харук. Хлопець розповідає, зайняте перше місце на такому чемпіонаті дає можливість закріпити за собою місце у збірній України та шанс потрапити на Олімпійські ігри.

На даному етапі в Буковелі найкращі умови для підготовки і тренування в Україні. Дуже вдячні курорту і Центру олімпійської підготовки за підтримку та розвиток сноубордингу, – говорить Михайло Харук.

ДО ТЕМИ: В рамках програми БФ Олександра Шевченка понад 16 тисяч першокласників освоїли катання на лижах

Буковель уже давно став майданчиком для розвитку зимових видів спорту, саме на цих схилах виросли нові чемпіони, які сьогодні представляють нашу країну у світі. Зазначив засновник ТК «Буковель» Олександр Шевченко:

Цього сезону на базі ТК «Буковель» нам вдалося провести Чемпіонат України із біатлону. Зараз триває першість із сноубордингу, на який з’їхались більше сотні спортсменів. Попереду – ще чимало цікавих подій. Хочу зазначити, що наші українські Карпати мають усі шанси стати одним із провідних світових центрів зимових видів спорту. Робитимемо для цього усе можливе.

Наступними у сезоні змагань із зимових видів спорту у Буковелі пройдуть чемпіонати з гірськолижного спорту та сноубордкросу.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм