Олександр Шевченко: Рупори московської пропаганди не повинні працювати в Україні, а шовіністична ідеологія «руского міра» повинна бути забороненою

Олександр Шевченко підтримує блокування роботи в Україні пропагандистських телеканалів Віктора Медведчука.

Переконаний, що рупори московської пропаганди не повинні працювати в Україні. Нагадаю, що ці канали набули свого «розквіту» за каденції минулого президента. Саме тоді почалася концентрація телеканалів і засобів масової інформації в руках кума Путіна Віктора Медведчука, саме тоді силовиками зачищалися українські ринки солярки та скрапленого газу під бізнеси Медведчука. Зрозуміло, що за минулої влади про припинення діяльності телеканалів Медведчука взагалі не йшлося, хоча багато активістів та політиків наполягали на цьому. Те, що зараз ці кремлівські пропагандистські канали заблоковані – рішення запізніле, але правильне,- зазначає Олександр Шевченко.

ДО ТЕМИ: РНБО наклала санкції на низку телеканалів Медведчука

Нагадаємо, ще Олександр Шевченко ще у вересні 2018 року ініціював прийняття Верховною Радою України закону «Про заборону в Україні ідеології «руского міра» як фашистської та шовіністичної, якою Кремль обґрунтовує експансію та анексію української землі. Проте, тоді, в 2018 році, через блокування тодішньою владою і тодішньою парламентською більшістю, законопроєкт не був проголосований Верховною Радою. Саме тоді, в 2018 році, Олександр Шевченко вперше був внесений Кремлем в санкційний список.

Олександр Шевченко закликає владу та президента негайно повернути на розгляд нинішньої Верховної Ради його законопроєкт «Про заборону в Україні ідеології «руского міра» як невідкладний та прийняти його в цілому:

Ми бачимо, що цією шовіністичною ідеологією Кремль обґрунтовує свою війну в Україні. Ця ідеологія стала причиною десятків тисяч загиблих в загарбницькій війні, яку вже сім років веде Московія в Україні! Влада нарешті зробила перший крок, давайте будемо послідовними і не залишимо жодних шансів «рускому міру» в Україні!

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм