Олександр Шевченко: Робимо все, щоб допомогти нашим медикам в боротьбі з коронавірусом

40 кисневих концентраторів сьогодні привезли на Прикарпаття за сприяння депутата Івано-Франківської облради Олександра Шевченка та БФ Ігоря Палиці «Тільки разом». Усі апарати впродовж наступних кількох днів доставлять у лікувальні заклади обласного центру. 

10 відвезуть до ЦМКЛ, що на вул. Мазепи, ще 10 потраплять до МКЛ №1 на вул. Матейка, 15 концентраторів – у міський клінічний перинатальний центр. У міській дитячій клінічній лікарні встановлять 5 апаратів. Таке медичне обладнання є важливою частиною лікування Covid-19 у складних випадках. А особливо зараз, коли у медзакладах області – значний сплеск пацієнтів з коронавірусом.

Ці концентратори надзвичайно актуальні, адже епідемія, яка розповсюдилася ще у березні, показала, що найважливішою для наших пацієнтів з ковідом є оксигенотерапія. А та киснева терапія, яка є в наших закладах, не спроможна надавати адекватну допомогу. Та на даному етапі вона це є спасінням. Ми зможемо розмістити апарати там, де немає рідкого кисню. Це і в перинатальному центрі, і в палатах, де не встигли провести кисень. Тому щиро дякуємо, бо це дійсно величезний подарунок для пацієнтів,- говорить головний лікар міської клінічної лікарні №1 Тарас Василик.

Вже сьогодні кисневі концентратори встановлять і в Івано-Франківській міській дитячій лікарні. Тут 30 ліжок для дітей з коронавірусом. І усі наразі заповнені.

ДО ТЕМИ: Олександр Шевченко: Разом ми зможемо протистояти негоді

У відділенні немає вільних місць. В нас – 18 дітей із позитивним ПЛР-тестом і ще 12 мають всі симптоми. Ми не знаємо, якою ситуацію буде надалі, тому таке обладнання більш ніж актуальне, – каже головний лікар Івано-Франківської міської дитячої клінічної лікарні Ольга Бойчук.

Придбання такої життєво важливої техніки стало можливим завдяки благодійному фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Пандемія вирує уже рік, а в лікарнях все ще не вистачає медичного обладнання для лікування важких хворих на COVID-19. Ми робимо все для того, щоб допомогти нашим медикам в боротьбі з коронавірусом. Дуже відрадно, що є небайдужі люди, які готові підставити плече допомоги. Зокрема, Благодійний Фонд «Тільки разом» з початку пандемії виділив на боротьбу з коронавірусом понад 13 млн. гривень. Та й загалом партія «За Майбутнє» вже чимало зробила для боротьби з інфекцією. Це і закупівля апаратів ШВЛ, і систем подачі кисню, і засобів захисту для лікарів. Вважаю, що ми всі маємо об’єднати зусилля і боротись з пандемією разом, – зазначив Олександр Шевченко.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм