Олександр Шевченко: Робимо Автоливмашівську. Пропоную міській владі допомогу в будівництві інших доріг

В Івано-Франківську стартував ремонт вулиці Автоливмашівської.
В Івано-Франківську стартував ремонт вулиці Автоливмашівської.

Буковелівська компанія «ПБС» розпочинає підготовчі ремонтні роботи.

Дорожники розкопують дорожню основу для облаштування сучасного водовідведення, щебеневої основи, потім буде влаштований шар пісного бетону і два шари асфальту.

 «До мене зверталися мешканці суміжних мікрорайонів, мешканці Хриплина з проханням допомогти міській владі відремонтувати цю дорогу. Але вже зараз ми бачимо, що владі Івано-Франківська бракує коштів на повний ремонт. У бюджеті заплановано тільки 30% від потрібної суми», – зазначив засновник ТК «Буковель», представник партії «За майбутнє» Олександр Шевченко.

Він зазначив, що попри все, роботи будуть виконані швидко і якісно. Та чи в повному обсязі, – залежить від повноцінного фінансування владою міста.

«Як завжди, наші дорожники дадуть 10-річну гарантію на будівництво Автоливмашівської. Так як це було на інших дорогах в місті, які будувала компанія «ПБС», зокрема на вулиці Набережній імені Василя Стефаника. Вона вже шостий рік – в прекрасному стані. Саме наша Набережна стала еталоном і зразком того, як треба за сучасними технологіями будувати дороги. Фактично, це була перша в Україні дорога, збудована за найсучаснішими світовими технологіями і перша з гарантією 10 років. Це також вулиці Кармелюка і Тичини, які ми зробили навіть дешевше собівартості. Це вулиці Біла і Польова, яка є важливими для економіки міста і області, оскільки веде до митного поста. Також це вулиця Галицька на в’їзді в Івано-Франківськ, дорога на в’їзді в місто зі сторони Черніїва…», – сказав Олександр Шевченко.

Представник партії «За майбутнє» вкотре пропонує міській владі допомогу, підтримку, сприяння у всіх питаннях, де влада є недостатньо компетентною, зокрема в будівництві доріг.

 «Ми завжди були готові працювати на користь нашого міста. Хоча, мушу сказати правду, інколи були змушені замість сприяння, долати якісь штучні перешкоди від місцевої влади…Ми всі маємо розуміти, що місто – це не поле політичних боїв без правил. Місто – це його мешканці, це ефективна комуналка, це якісні комунікації, дороги, ефективна економіка, соціальна сфера…Наша команда може допомогти міській владі і в цьому. За Майбутнє нашого Європейського міста треба постійно боротись ! Бо успіх і розвиток народжуються в невпинному вдосконаленні та тяжкій праці! Нехай береже Бог наше місто!».

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм