Олександр Шевченко привітав усіх з Днем Незалежності і оголосив конкурс дитячого малюнка «Україна майбутнього». ВІДЕО

Сьогодні Україна святкує 29-ту річницю своєї Незалежності.

В цей день ми дякуємо тим, хто береже нашу рідну землю від загарбників – українським Воїнам! Дякуємо всім, хто не покладаючи рук, працює над розбудовою свого краю, своєї країни. Переконаний, що спільна праця на благо рідної землі принесе нашій країні мир, добробут, злагоду та процвітання! Незалежність – наша найвища цінність, відправна точка, яка дозволяє нам мріяти про майбутнє, планувати та будувати майбутнє для наших родин, для наших міст та сіл, для цілої України, – йдеться у відеозверненні Олександра Шевченка.

Засновник ТК«Буковель», представник команди «За майбутнє» Олександр Шевченко запросив школярів України до конкурсу дитячого малюнка під гаслом «Україна Майбутнього». Він проводиться в трьох вікових групах:

  • до 8 років,
  • 9-12 років,
  • 13-16 років.

Всі учасники отримають заохочувальні призи та дипломи.

ДО ТЕМИ: Василь Вірастюк отримав звання заслуженого працівника фізичної культури і спорту

В кожній віковій групі фахове журі в День Покрови, 14 жовтня, визначить трьох переможців конкурсу, яких чекають цікаві сюрпризи!

Прохання малюнки, фото автора, вік та місце проживання до 4 жовтня 2020 року відправляти на поштову адресу: 76010, Івано-Франківськ, вул. Володимира Великого, 10 А.

Фотокопії малюнка, фото та інформацію про автора також надсилайте на електронну скриньку: forfuture2020@ukr.net

Друзі! Вітаю з Днем незалежності нашої країни! 24 серпня 1991 року – точка відліку, з якої розпочався наш шлях у вільній, соборній, сильній, демократичній, щасливій країні. Про неї мріяли покоління. І ми отримали унікальний шанс – збудувати справді міцну і непоборну державу.

Так, ми багато помиляємось. Але, долаючи всі перешкоди, йдемо вперед, працюємо, не покладаючи рук. Адже майбутнє залежить від кожного з нас.Тому бажаю усім українцям витримки, терпимості, здоров’я і доброї долі,- додає Олександр Шевченко.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм