Олександр Шевченко: «Команда «За майбутнє» об’єднує успішних людей та професіоналів своєї справи»

Команда «За майбутнє» об’єднує професіоналів, людей які досягли успіху в різних сферах.

Про це в ефірі обласного телебачення «Галичина» розповів лідер виборчого списку політичної партії «За майбутнє» до Івано-Франківської обласної ради Олександр Шевченко.

Люди відійшли від тих розумінь, що у владі мають бути старі чи молоді. На мою думку, це мають бути успішні люди, – успішний медик, підприємець, правозахисник, вчитель чи інші. Бо інколи під брендами політичних партій до влади приходять ті люди, успіх яких є сумнівним. Тому всі наші 1224 кандидатів, які наповнили політичну силу «За майбутнє» на Прикарпатті, це, в першу чергу, ті люди, які успішні в своїй роботі чи стосунках з громадою, а не популісти. Тому я раджу людям дивитись по ділах, бо як віра мертва без дій, так само і політикум без реальних справ абсолютно мертвий, – вважає Олександр Шевченко. 

ДО ТЕМИ: “Дороги до кожного села будуть вже за три роки”, – команда ”За майбутнє”. ФОТО

Олександр Шевченко заявив, що представники політичної партії «За майбутнє», яких оберуть до міської, районної чи обласної рад будуть об’єднувати свої зусилля навколо інтересів громади. 

Якщо фракції в обласній чи міській раді не будуть займатись домовленостями, то ми готові з ними співпрацювати. Ми маємо механізм, який буде контролювати використання бюджетних коштів – це відповідальні політики. Якщо ми будемо мати більшість у всіх радах, то такий моніторинг буде відкритий і жодного не прозорого рішення не на користь громади не буде. А з іншими ми будемо співпрацювати і висвітлювати непрозоре використання грошей платників податків,- заявив Олександр Шевченко. 

Партнерський матеріал