Олександр Шевченко звернувся до прикарпатців: Опоненти починають маніпулювати та застосовувати нечесні методи

В останній день подачі документів для участі у довиборах до ВРУ на прикарпатському виборчому окрузі №87 подали документи двоє кандидатів-самовисуванців, які мають такі ж прізвища та імена, як кандидат в депутати до ВРУ, співзасновник Буковелю, депутат Івано-Франківської облради Олександр Шевченко.

В одного з них таке ж по батькові — Леонідович. Один з так званих кандидатів — безробітний з Фастівського району на Київщині, другий – зварювальник з міста Києва. Цікаво, що обоє Шевченків з Київщини у своїх деклараціях за минулий рік не показали навіть суми, достатньої для грошової застави, необхідної для реєстрації кандидатом в депутати.

Мета цих дій очевидна – спробувати підло обдурити людей і вкрасти голоси у реального лідера перегонів. Звичайно, що на неправді й маніпуляціях нічого світлого і доброго збудувати неможливо. Я не виключаю, що у виборчих бюлетенях буде троє Шевченків! Двоє з яких, як приїхали, так і поїдуть, а ми залишимось вдома і далі працювати на благо громад Прикарпаття, – зауважив кандидат в народні депутати, депутат Івано-Франківської облради Олександр Шевченко.

Він також звернувся до виборців, аби ті не заважали на маніпуляції та обирали свідомо.

Центральна виборча комісія України призначила на 28 березня 2021 року довибори до Верховної ради на 87 окрузі (Івано-Франківська область). Тамтешній народний депутат Зіновій Андрійович склав мандат, бо став мером міста Надвірна. На виборах мера Андрійович отримав голоси 62,24% виборців.

На 87-му окрузі балотуватимуться волонтер Маруся Звіробій (Європейська солідарність), ексдиректор курорту Буковель Олександр Шевченко (За майбутнє), стронгмен Василь Вірастюк (Слуга народу), представник Свободи Руслан Кошулинський, колишній заступник міністра доходів та зборів Михайло Ноняк, а також Юрій Юрченко від партії Нова демократія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм