Олександр Сич знову очолив Івано-Франківську обласну раду

Сьогодні під час першої сесії восьмого скликання Івано-Франківської обласної ради депутати одноголосно підтримали розгляд кандидатури “свободівця” Олександра Сича на посаду її очільника.

Перед голосуванням слово надали єдиному кандидату на посаду керівника ради Олександру Сичу:

Я постараюсь працювати з якнайбільшою користю для громади. Я маю честь втретє бути у статусі кандидата на посаду голови обласної ради. Наша робота 7-го скликання носила максимально консолідований і конструктивний характер. Ми досягли максимум порозуміння між собою. Я зичу щиро, щоб обласна рада 8-го скликання працювала у такій атмосфері.

Шляхом таємного голосування 83 депутати проголосували за призначення Олександра Сича головою Івано-Франківської обласної ради.

ДО ТЕМИ: Перезавантаження Івано-Франківської облради: більшість без «слуг» і старі-нові обличчя

Новообраний голова обласної ради Олександр Сич склав присягу.

Я дякую всім за такий надзвичайно високий рівень довіри! Дякую кожному з вас і всім виборцям Прикарпаття, які за вас проголосували, а ви передовірили мені честь всіх вас представляти. Прошу плідної, конструктивної роботи на благо громади Прикарпаття,- зазначив очільник ради.

Довідка:

Олександр Сич народився 16 липня 1964 року у селі Дерть, Рокитнівського району, Рівненської області.

Закінчив історичний факультет Івано-Франківського державного педагогічного інституту ім.В.Стефаника та юридичний факультет Прикарпатського університету ім.В.Стефаника. Кандидат історичних наук. Доцент кафедри державного управління.

У 2000-2002 та у 2005-2010 роках був доцентом кафедри державного управління Івано-Франківського державного технічного університету нафти і газу.

У 2010-2012 роках обіймав посаду голови Івано-Франківської обласної ради. У 2010 році був обраний депутатом Івано-Франківської обласної ради 6 скликання від ВО “Свобода”.

У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Свобода” за 83 округом (м.Івано-Франківськ). 

У 2015 році пройшов до Івано-Франківської обласної ради від ВО “Свобода” (№1 у списку). З лютого до листопада 2014 року обіймав посаду Віце-прем’єр-міністра України. Того ж року балотувався до Верховної Ради 8 скликання 3 номером у списку ВО “Свобода”.

Заступник голови ВО “Свобода” з питань ідеології, член Політвиконкому, член Політичної Ради партії. З 2015 року – голова Івано-Франківської обласної ради. 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм