Округ 87: хто боротиметься за депутатський мандат на проміжних виборах до Ради. СПИСОК

Сьогодні останній день, коли кандидати в депутати Верховної Ради України можуть подати документи для реєстрації до Центральної виборчої комісії.

Наразі на проміжні вибори депутатів Верховної Ради на 87 окрузі, що відбудуться 28 березня 2021 року, офіційно зареєстровано дев’ять кандидатів. Про це свідчать дані на сайті ЦВК, пише Ратуша.

Один з них – самовисуванець. Саме він, Михайло Ноняк, став першим офіційно зареєстрованим кандидатом в депутати.

ДО ТЕМИ: Хотів за гривню: ЦВК відмовила в реєстрації кандидату в нардепи по округу №87 через невнесення застави

Кандидати, яких висунули політичні партії:

Як зазначається, відмовитись від балотування кандидати мають можливість до 15 березня. Результати виборів стануть відомі до 12 квітня включно.

Нагадаємо:

  • 26 січня Комісія затвердила обсяг коштів Державного бюджету України, необхідних на підготовку та проведення проміжних виборів народних депутатів України в ОВО №87
  • Центральна виборча комісія на своєму засіданні 5 лютого сформувала склад окружної виборчої комісії для проведення проміжних виборів народного депутата 28 березня 2021 року на окрузі №87.
  • 19 лютого Центральна виборча комісія зареєструвала довірених осіб кандидатів в депутати Руслана Кошулинського та Марусі Звіробій на проміжних виборах до Верховної Ради України на 87 виборчому окрузі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм