Об’єднана Галицька митниця офіційно припинила існування

Внаслідок реорганізації припинила існування Галицька митниця Держмитслужби, у підпорядкування якої входили Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська області.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Галицької митниці.

Повідомляємо, що на виконання вимог пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 895 «Деякі питання територіальних органів Державної митної служби» та наказів Держмитслужби від 19 жовтня 2020 року № 460 «Про утворення територіальних органів Державної митної служби як відокремлених підрозділів» та від 27 жовтня 2020 року № 480 «Про реорганізацію територіальних органів Держмитслужби» розпочато реорганізацію Галицької митниці Держмитслужби, – йдеться у повідомленні.

30 жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесли запис щодо рішення про припинення Галицької митниці Держмитслужби як юридичної особи внаслідок її реорганізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті серед гуманітарної допомоги виявили цілий “арсенал” наркотиків і психотропних препаратів. ФОТО

У Галицькій митниці редакції Zaxid.net повідомили, що буде утворена Львівська митниця, зона діяльності якої включатиме лише Львівську область, як це було до 2019 року.

Об’єднану Галицьку митницю було утворено восени 2019 року. Її керівником призначили львів’янина Володимира Цабака, який у жовтні цього року втратив свою посаду.

Вимоги кредиторів до Галицької митниці Держмитслужби прийматимуться упродовж двох місяців до 31.12.2020 року за адресою: 79000, м. Львів, вул. Костюшка, 1, тел. 032 258 99 01.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм