Обмеження транспортного сполучення: що думають прикарпатці. ФОТО/ВІДЕО

Івано-Франківщина у червоні зоні. Вже з 26 лютого в області буде заборонена посадка та висадка пасажирів на рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом. 

Суспільне з’ясовувало, що про це думають прикарпатці, пише Ратуша.

Через Івано-Франківськ курсують 90 міжобласних рейсів. Водій Андрій Максим’як їздить з Підволочиська Тернопільської області до Івано-Франківська. Розповідає, що, враховуючи нові карантинні обмеження, його рейс можуть взагалі скасувати.

Вирішує керівництво. Мені сказали їхати, я їду, я водій. Сказали не їхати, то не їду. Через встановлені блокпости треба стояти в заторах. Я перед Франківськом приблизно годину стояв. Добре було б, якби автобуси пускали без черги. Я, наприклад, маю відстій і встигаю. А дехто їде далеко і не вкладається в графік, – каже Андрій Максим’як.

Студентка Наталія Пістащук сьогодні їде до дому – до Косова.

Думаю, що це буде трохи погано. Як люди мають пересуватися через інші села, міста. Це буде проблематично досить, – каже дівчина.

ДО ТЕМИ: Прикарпаття на жорсткому карантині: список всіх заборон і обмежень

За словами міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, в обласному центрі транспорт курсуватиме в режимі спецперевезень.

Франківка Неоніла Доброва користується громадським транспортом кожного дня. Розповідає, не вбачає небезпеки заразитися у ньому, бо водії стежать за дотриманням карантинних норм. Впровадження спецперевезень схвалює.

Якщо це так необхідно на даний час, значить ми це вітаємо. Треба захистити людей від цієї пандемії, аби швидше це все закінчилося, ну і людям треба трохи бути більш обачними, обережними. Я добираюся на роботу транспортом. Так що безумовно, для мене це буде складно, але тим не менше, я працюю в школі. Значить у нас буде дистанційне навчання, я буду вдома, транспортом не користуватимуся, – каже франківка.

ДО ТЕМИ: У Франківську громадський транспорт перейшов на режим “спецперевезень”. ФОТО/ДЕТАЛІ

Прикарпатець Олег Лундяк каже, що схвалює обмеження червоної зони, але не в повному обсязі.

Як на мене, це доволі доцільно, тому, що є певна проблема. Щодо противників – це їхнє бачення. Моя думка, що треба обмежити частково громадський транспорт. Стосовно обмежень міжміських сполученнь – це також неправильно. Чому? – Тому, що це порушення закону пересування кожного громадянина, – каже чоловік.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм