COVID-19 на Прикарпатті: протягом вересня у лікарнях втричі зменшилась кількість пацієнтів

На Івано-Франківщині зменшилась кількість хворих на COVID-19.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко під час ранкової наради в Івано-Франківській облдержадміністрації, пише Ратуша.

За його словами, найбільша кількість хворих – у Тисменицькому, Калуському, Коломийському, Косівському та Надвірнянському районах.

Кількість підозр на COVID-19 по Івано-Франківській області складає 18603 випадків. 14233 прикарпатців хворі на COVID-19, це 1% від загальної кількості населення,- каже Ігор Дмитренко.

Від початку пандемії на Франківщині зареєстрували 500 випадків захворюваності у дітей, 70% з них вже одужали.

Директор департаменту охорони здоров’я розповів, впродовж вересня кількість людей, хворих на коронавірус, поступово зменшилась:

Добова кількість з виявленням коронавірусу знизилась зі 174 до 120 випадків. Також втричі зменшилась щоденна кількість хворих, скерована на стаціонарне лікування. На початку вересня було 80 випадків, в кінці місяця – 25.

Для пацієнтів, хворих на COVID-19, відкрито 20 лікарень, в яких розгорнуто 1851 ліжко, також є 225 додаткових. На початку вересня зайнятість ліжок становила 70%, наразі – 36%.

До закладів, які приймають людей з COVID-19, також долучилась Богородчанська, Снятинська, Тлумацька, Яремчанська, Бурштинська міські лікарні, з якими підписані договори з Національною службою здоров’я. Вони вже прийняли 95 людей,- додав Ігор Дмитренко.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм