Нічого не міняється: Металіст 1925 – Прикарпаття 1:0

“Металіст 1925” далеко не завжди радує своїх вболівальників результатом та змістовною грою, однак сьогодні харків’яни не могли зіграти погано – вже надто немічним був суперник.

Господарі забили швидкий гол і могли шкодувати лише про те, що до перерви не розвинули свою перевагу. “Прикарпаття” дозволяло грати і створювати моменти, але слабка реалізація не дозволила харків’янам піти у відрив, пише Ратуша з посиланням на ua-football.

Хоча все розпочалося добре: Криськів після сольного проходу відпасував на Дерека, а для того не склало труднощів звільнитися з-під опіки та пробити повз голкіпера. Згодом у Дерека було ще два-три моменти: після передачі Савіна він класно прийняв м’яча, розвернувся і пробив прямо в корпус Новаку, який вийшов з воріт, а після скидання Дерека з кількох метрів “зарядив” у стійку.

“Прикарпаття” за тайм огризнулося лише раз – Барчук вийшов на ударну позицію та сильно пробив, але не розрахував з точністю. Вже після перерви гості додали швидкості та активності до своїх дій, проте все одно не створювали “Металісту 1925” гідної протидії. А харків’яни продовжували тринькати моменти: Криськів результативно не замкнув подачу Савіна зі штрафного, а на супер-гострий простріл Жичикова ніхто не відгукнувся.

“Прикарпаття” намагалося притримати м’яч у себе, але активними в складі гостей були лише окремі футболісти – злагоджених командних дій не простежувалося. Забити в таких умовах було вкрай складно – лише Воробчак загрожував воротам Коваленка дальнім ударом.

“Металіст 1925” проявляв чимале бажання забити другий гол і закрити гру. Але думки та бажання харків’ян явно випереджали їхні технічні можливості: двічі Дмитренко схибив з вбивчих позицій, в іншому епізоді Лукас не переграв Новака, а ще в одному моменті Новак розрядив ситуацію під час подачі кутового.

Так матч й докотився до свого завершення. “Прикарпаття” так нічого й не запропонувало підопічним Кривенцова. Мінімальна поразка – найкраще, що могло бути за такої гри.

Перша ліга. 12-й тур
10-е листопада. Високий, НТЦ ФК “Металіст”
Арбітр в полі – Артем Михайлюк (Київ)

“Металіст 1925” (Харків) – “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) 1:0
Гол: Дерек 4

“Металіст 1925”: Коваленко М. – Жичиков, Шершень, Гошкодеря (Братков 46), Ченбай – Кольцов (к), Савін, Криськів, Дмитренко – Лукас (Холод 78), Дерек (Калайтан 77, Савіцький 90+2)

“Прикарпаття”: Новак – Борисевич (к), Мелінишин, Волошинович (Сондей 64), Дербах – Кохман (Барчук 37), Воробчак (Кузьмін 79), Конкольняк, Пархуць, Вацеба – Сад

Попередження: Криськів 77 – Барчук 65, Вацеба 68, Дербах 81

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм