Ніхто не просив: Зеленський відповів на прохання про присвоєння Мулику звання Героя України

Нещодавно Верховна Рада більшістю голосів підтримала запит народної депутатки Оксани Савчук до Президента на присвоєння звання дивізійнику Михайлу Мулику звання Героя України.

Володимир Зеленський дав відповідь на цей запит, зазначивши, що не присвоїть звання, бо його про це не просили, пише Ратуша.

Відповідний лист опублікували на офіційному сайті ВРУ.

Органи, яким надано право вносити подання про відзначення державними нагородами України, надсилають на ім’я Президента України відповідні нагородні матеріали. На сьогодні до Офісу Президента України такі матеріали стосовно М. Мулика не надходили, – йдетсья у повідомленні.

Згідно зі згаданим Порядком представлення до нагородження та вручення державних нагород України визначено, що подання про відзначення державними нагородами вносять Президентові України Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, Конституційний Суд України, Верховний Суд України, Вищий господарський суд України, Генеральна прокуратура України, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, Комісія державних нагород та геральдики при Президентові України, а також Верховна Рада Автономної Республіки Крим, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, які вносять спільне подання. Висунення кандидатур до відзначення державними нагородами здійснюється гласно за місцем роботи осіб, яких представляють до нагородження, у трудових колективах підприємств, установ, організацій незалежно від типу та форми власності.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм