Новообраний селищний голова Брошнів-Осадської ОТГ відмовився від своєї посади. ДОКУМЕНТ

Назарій Іванів відмовився від посади Брошнів-Осадського селищного голови на користь мандата депутата Івано-Франківської обласної ради.

Про це повідомляє Ратуша з посланням на Крус.

16 листопада Брошнів-Осадська територіальна виборча комісія розглянула заяву Назарія Іваніва про відмову від посади голови і визнала його таким, що відмовився від посади Брошнів-Осадського селищного голови, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: Рада достроково припинила повноваження нардепа Андрійовича, обраного мером Надвірної

Постановою ТВК вибори Брошнів-Осадського селищного голови, що проводилися 25 жовтня 2020, визнанні такими, що не відбулися. Згодом буде прийняте рішення про оголошення повторних виборів.

Нагадаємо, на місцевих виборах Назарій Іванів балотувався від політичної партії «Платформи громад» на посаду голови ОТГ та депутата Івано-Франківської обласної ради.

На виборах голови ОТГ Назарія Іваніва підтримали 67,67% виборців. Однак Іванів вибрав мандат депутата облради.

Вперше Іванів став головою Брошнів-Осадської ОТГ у 2017 – на перших виборах новоствореної ОТГ. До того очолював управління капітального будівництва Івано-Франківської ОДА.

У 2015 році був обраний депутатом Івано-Франківської облради від БПП “Солідарність”, у 2010 році був головою Рожнятівської районної ради від партії “Фронт змін”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм