Новообраний селищний голова Брошнів-Осадської ОТГ пояснив, чому склав повноваження

Новообраний селищний голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів розповів, чому відмовився від цієї посади.

Пояснення він опублікував на своїй фейсбук-сторінці, пише Ратуша.

Згідно з чинним законодавством, одночасно працювати на посаді голови територіальної громади та бути депутатом обласної ради заборонено. Саме тому, задля подальшого розвитку Брошнів-Осадської територіальної громади та всіх громад Прикарпаття, мною прийнято не легке, але зважене рішення – я обрав мандат депутата Івано-Франківської обласної ради! – написав він.

За його словами, будучи депутатом обласної ради, спрямує свою діяльність на подальший розвиток рідної йому Брошнів-Осадської територіальної громади, а також буде дбати про розвиток всіх громад Прикарпаття.

ДО ТЕМИ: Рада достроково припинила повноваження нардепа Андрійовича, обраного мером Надвірної

Нагадаємо, 13-го листопада Назарій Іванів написав заяву “Про відмову від посади Брошнів-Осадського селищного голови”. 16-го листопада Брошнів-Осадська територіальна виборча комісія розглянула заяву Назарія Іваніва і задовольнила.

На місцевих виборах Назарій Іванів балотувався від політичної партії «Платформи громад» на посаду голови ОТГ та депутата Івано-Франківської обласної ради.

На виборах голови ОТГ Назарія Іваніва підтримали 67,67% виборців. Однак Іванів вибрав мандат депутата облради.

Вперше Іванів став головою Брошнів-Осадської ОТГ у 2017 – на перших виборах новоствореної ОТГ. До того очолював управління капітального будівництва Івано-Франківської ОДА.

У 2015 році був обраний депутатом Івано-Франківської облради від БПП “Солідарність”, у 2010 році був головою Рожнятівської районної ради від партії “Фронт змін”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм