«STEM освіта»: у Франківську презентували новий освітній проєкт для молоді

Цей проект – один з тих, який реалізується для створення необхідних умов для професійних училищ, для майбутніх професіоналів.
Цей проект – один з тих, який реалізується для створення необхідних умов для професійних училищ, для майбутніх професіоналів.

В “Промприлад. Реновація” відбулася презентація освітнього проекту «STEM освіта».

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на офіційну сторінку міського голови Руслана Марцінківа.

Цей освітній проєкт співфінансується ЄС в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020.

“Метою проєкту є впровадження в навчальний процес підходів STEM-освіти. А саме, сприяти створенню умов для учнів професійних шкіл та училищ в Івано-Франківську, муніципалітетах Сігету Мармацієй та Сейні в Румунії, набути навичок, затребуваних на ринку праці шляхом модернізації обладнання до кінця реалізації проєкту. А також підвищити компетенції учнів та викладачів професійних шкіл та училищ та навчити їх життєвим навичкам через заходи, передбачені проєктом”, – йдеться у повідомленні.

В межах проєкту будуть проводитися воркшопи, робочі зустрі та румуно-український табір для студентів училищ.

“Це можливість покращити матеріально-технічну базу. Завдяки цьому проєкту ми отримали нові технології та інструменти для підготовки профільних спеціалістів. Придбане нове обладнання справді допомагає вдосконалювати знання», – розповідає директорка Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею Наталя Кішка.

Довідка:

STEM-освіта – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм