Новачок Курко приносить “Прикарпаттю” нічию в Кременчуці. ВІДЕО

12 березня Івано-Франківське “Прикарпаття” зіграло свій перший офіційний матч 2021-го року.

Це був перенесений поєдинок ще 1-го туру чемпіонату Першої ліги з “Гірником-Спорт”. Він відбувся в Кременчуці на штучному полі стадіону “Кремінь-Арена”. Саме проти команди із Горішніх Плавнів прикарпатці завершували минулий календарний рік, мінімально поступившись вдома 1:2, пише Ратуша.

У сьогоднішній грі господарям не міг допомогти півзахисник Олександр Чепелюк, а гостям – основний форвард Роман Барчук. Обидва відбували дискваліфікації. Також через травми в складі іванофранківців були відсутні ще четверо гравців основного складу: Семотюк, Цюцюра, Новак та Волошинович.

Вже на третій хвилині поєдинку “Гірник” заробив право на пенальті — захисник гостей зіграв рукою при подачі з кутового. Чередніченко пробив сильно, але влучив у поперечину.

Надалі гра проходила більше в середині поля. Команди раз по раз втрачали м’яч у простих ситуаціях, борючись, швидше, зі штучним газоном стадіону в Кременчуці, аніж з суперником.

По перерві активніше розпочали номінальні господарі, які на 56-й хвилині провели класну атаку, яка завершилась влучним ударом Владислава Краєва.

Прикарпатці одразу активізувались і почали створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. На 55-й хвилині після подачі зі штрафного гравець полтавців Вєлєв зіграв рукою. Пенальті взявся бити Дитко, але вдарив слабко і кіпер Жмурко записав на свій рахунок сейв.

Але вже через дев’ять хвилин “краяни” таки забили. Воробчак закрутив зі штрафного у карний майданчик, де найспритнішим був новачок “Прикарпаття” Василь Курко.

За час, що залишився, команди мали ще кілька моментів, аби забити. Гарний шанс втратив Воробчак, який пробив у перекладину за кілька хвилин до завершення гри. Проте і нічия — закономірний результат поєдинку. 1:1 і “Прикарпаття” їде додому з непоганим настроєм.

Таким чином, Гірник-Спорт набрав 27 очок та залишився на 4 місці, Прикарпаття з 13 пунктами залишилось поблизу зони вильоту.

Гірник-Спорт – Прикарпаття – 1:1

Голи: Краєв, 56 – Курко, 76