НКРЕКП проведе позапланову перевірку «Івано-Франківськводоекотехпрому»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) проведе позапланову перевірку КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

Підставою для проведення позапланової виїзної перевірки є перевірка виконання рішень Регулятора щодо усунення порушень вимог законодавства, прийнятих за результатами планових або позапланових перевірок, пише Ратуша з посиланням на Галичину.

Відповідно до планових перевірок 2018 року підприємство мало укласти договори на водопостачання та водовідвення. Станом на кінець 2020 року водоканал уклав 95% договорів з населенням та 100% договорів з іншими споживачами. Однак, повністю порушення не усунув.

Також водоканал мав установити прилади обліку на кожній точці розповідлу послуг. Однак, досі лічильники не встановлені у 2% приватних будинків та 0,01% багатоповерхових будинків. Відповідно, порушення не виправлено.

Крім того, підприємство не оформило правоустановчі документи на 15 земельних ділянок, на яких знаходяться об’єкти нерухомості підприємства (23% від усіх ділянок).

Також підприємство не забезпечило єдиний багатоканальний номер телефону для стаціонарних та мобільних телефонів та адресу електронної пошти для прийому повідомлень.

Підприємство звернулось регулятора з листом з проханням продовжити терміни для виправлення порушень. Однак, водоканал порушив терміни для подачі такого звернення, а також не зазначив поважних причин для перенесення термінів виправлення порушень.

Відтак, НКРЕКП вирішив провести позапланову перевірку для здійснення заходів державного регулювання.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм