Незабаром державні виконавці візьмуться за франківського авторитета Буру

Обласна прокуратура розповіла хто буде виконувати рішення суду по землі в Рибному, яку захопив Халаменда.
Обласна прокуратура розповіла хто буде виконувати рішення суду по землі в Рибному, яку захопив Халаменда.

Щоб з’ясувати, яке логічне продовження отримала справа франківського підприємця Ігоря Халаменди, більше відомого як Бура, наша редакція звернулася за коментарем до пресслужби обласної прокуратури, в якій розповіли, хто буде виконувати рішення суду по землі в Рибному, яку захопив Халаменда.

Про це повідомляє Правда.

“30 червня 2020 року суд апеляційної інстанції прийняв рішення відповідно до якого залишено без змін рішення першої інстанції. Згідно з рішенням підприємець повинен усунути користування земельними ділянками лісогосподарського призначення та природозаповідного фонду, які розташовані у селі Рибне. Впродовж 5 днів після набрання законної сили цим рішення воно направляється до суду першої інстанції . Прокуратура готує запит про видачу виконавчого листа та скеровує в суд першої інстанції, які видають виконавчий лист. В подальшому ми вживаємо заходи для звернення цього виконавчого листа до виконання та далі вже робота виконавчої служби, які мають свій арсенал засобів, щоб дане рішення було виконано. Зі свого боку прокуратура буде контролювати за повнотою та своєчасністю виконання рішення суду”, – розповідають у пресслужбі прокуратури.

Сторона захисту може це рішення оскаржити, але в такому випадку ми будемо відстоювати свою позицію у Верховному Суді.

Ми будемо діяти в рамках чинного законодавства та вже незабаром підготуємо запит про видачу виконавчого листа та будемо вживати заходи для його виконання.

Виконання рішення суду це вже прерогатива держвиконавців. Зі свого боку ми зробили все, щоб рішення було прийняте таким, яке воно є.

Нагадаємо, Апеляційний суд відмовив в апеляційній скарзі юристам Халаменди.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм