Небайдужі франківці зібрались на толоку. ФОТО

Сьогодні, 19 вересня, представники команди «ЗА МАЙБУТНЄ» організували толоку на спортивному майданчику, що на території ліцею №17.

Спортмайданчик на території ліцею чи не єдиний у мікрорайоні Набережна, куди приходять займатись спортом не тільки діти, а й дорослі. Втім, зараз він у занедбаному стані. Тому за ініціативи представника команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Тараса Бугаєнка, територію вирішили привести до ладу.

«У мікрорайоні Набережна ліцей № 17 є центром, де часто збирається молодь, а ввечері навіть старше покоління. Сюди приходять пограти футбол та позайматися фізкультурою. Але сам спортмайданчик є в занедбаному стані. Тому ми з командою «ЗА МАЙБУТНЄ» вирішили зібратись, покликати мешканців і зробити спортмайданчик дійсно тим місцем, куди хотілось б приходити займатись спортом»,- ділиться Тарас Бугаєнко.

Представник команди «ЗА МАЙБУТНЄ», чемпіон світу з кікбоксингу Іван Грушка додає, що оновлений спортмайданчик буде приваблювати людей з усього мікрорайону та спонукати взятись за власне здоров’я.

«Важливо привести до ладу цей майданчик та зробити його реконструкцію. Потрібно оновити футбольне поле та поле для волейболу, щоб це місце приваблювало людей і розвивало здорове суспільство»,- пояснює Іван Грушка.

На толоку зібрались з десяток небайдужих мешканців мікрорайону. Люди пояснюють, що важливо підтримувати спортмайданчики в чистоті, аби дітям і мешканцям мікрорайону хотілось тут займатись спортом. Франківець Тарас Дейчаківський саме тому й приєднався до толоки.

«У Франківську більшість спортмайданчиків в занедбаному стані. Ніхто не звертає на це уваги. Але для себе я вирішив, що треба допомогти, приєднавшись до толоки. Ми робимо корисну справу. Відновлюючи майданчик, стараємось для дітей. Аби ті у комфорті займались фізкультурою та спортом»,- розповідає франківець.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм