На Прикарпатті оцифрували Національний природний парк. ФОТО

Поки реальні подорожі залишаються недоступними під час пандемії коронавірусу, технології дозволяють туристам завітати майже в будь-який куточок планети.

У рамках реалізації спільного проєкту Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і компанії Google Україна завершена цифровізація шести об’єктів Національного природного парку “Гуцульщина”, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Під час віртуальних мандрів можна оглянути:

  • природну візитівку Косова – гору Острий із оглядовим майданчиком;
  • полонину Росохата, що в селі Шешори;
  • улюблене місце маленьких мандрівників – Маєток Святого Миколая (с. Пістинь);
  • надзвичайно колоритну пасіку Святого Миколая (с. Кобаки, територія Старокутського ПНДВ) із чудернацькими вуликами хатками, діжками, капличками, млинами.

ДО ТЕМИ: Карпати засипає снігом. ФОТО/ВІДЕО

А для туристів-природолюбів цікавою буде подорож Науково-дослідним розсадником та кімнатами-музеями зоології, ентомології, орнітології, дендрології, мікології, геології, що розташовані у Науково-просвітницькому центрі парку.

ДО ТЕМИ: Неймовірні краєвиди осіннього Яремче з висоти пташиного польоту. ФОТО

Крім НПП “Гуцульщина”, віртуальні тури будуть створені, зокрема, для НПП “Верховинський” та НПП “Карпатський”.

Всі оцифровані версії мандрів національними парками Івано-Франківської області можна переглянути на головному туристичному порталі області www.iftourism.com або безпосередньо на Google Maps.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм