На Яремчанщині підприємця оштрафували на 17 тис. грн за порушення карантинних вимог

2 липня у селі Яблуниця власник відпочинкового комплексу «Таємниця Карпат» прийняв на відпочинок дітей віком від 10 до 20 років на десятиденний термін, чим порушив постанову Кабміну.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на постанову Яремчанського міського суду Івано-Франківської області.

Особа, яка надіслала звернення про порушення карантинних обмежень, повідомила, що на базу відпочинку «Таємниця Карпат» завезли близько 150 дітей.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті понад 90 закладів харчування порушили карантинні обмеження. СТАТИСТИКА

Згодом, у судовому засіданні ця особа пояснила, що власник комплексу без належних на те правових підстав здійснює підприємницьку діяльність на території відпочинкового комплексу де 1 липня, під час дії карантину, були розміщені на відпочинок близько 90 дітей різного віку. Про це вона повідомила працівників поліції та особисто прибула до бази відпочинку, – йдеться у повідомленні.

Також додала, що на територію бази її не допустили, однак вона особисто бачила дітей, які повернулись з прогулянки та збиралися пройти у їдальню. Аналогічне повідомлення про розміщення дітей вона направила у поліцію 3 липня, а також повідомила про порушення правил карантину Держпродспоживслужбу в Івано-Франківській області.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті суд виправдав продавчиню за порушення карантину 

Працівники поліції, які приїхали на виклик, підтвердили порушення правил карантину. На власника склали протокол.

Він письмово підтвердив, що терміном на 10 днів приїхала група дітей у кількості 90 осіб віком від 10 до 20 років на десятиденний відпочинок, діти також харчувалися на території вказаного відпочинкового комплексу, – зазначили у повідомленні.

Проте, на судове засідання правопорушник так і не з’явився, не повідомивши причин неявки. Суд встановив, що вина власника доведена рапортом працівників поліції, відеозаписами з нагрудних камер та письмовими показами власника і працівників комплексу.

Суд визнав власника відпочивального комплексу винним у порушенні правил карантинну та призначив 17 000 грн штрафу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм